Pristatymas

SVARBU

Laikinai stabdoma kurjerinių siuntų paėmimo ir pristatymo paslauga privatiems klientams. Siekiant maksimaliai sumažinti kontaktą ir Covid-19 plitimą, visos kurjerinės siuntos skirtos privatiems klientams bus nukreiptos į paštomatus, be išankstinio kliento perspėjimo. Verslo klientams pristatymo sąlygos nesikeis.

Siuntos paprastai yra išsiunčiamos per 1 darbo dieną po apmokėjimo gavimo ir išsiunčiami Lietuvos teritorijoje per kurjerinę įmonę, paprastai tai: Omniva, DPD, ; ne Lietuvos teritorijoje siuntiniai siunčiami per: DPD, DHL, UPS, FedEx Federal Express, Lietuvos paštas įkainius.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuotame užsakyme.

Jūsų patogumui siekiant sumažinti pristatymo kaštus Lietuvos teritorijoje, galime jums pasiūlyti kelis vežėjus, iš kurių galite rinktis: ,"Omniva",  “DPD Lietuva”. Į Europos šalis siūlome: „DHL“, „TNT“, „UPS“, „DPD“,
Jus galite pasirinkti tarp kelių vežėjų, arba atsiimti prekes Vilniuje, Gabijos g. 32. Parduotuvės darbo laikas : 9:00 val. - 16:00 val.  

Mes visada rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti!!!

Nuo šiol galite už prekes sumokėti paštomate bankiniu pavedimu naudojant bankinę kortelę. Tačiau norime informuoti, kad prie prekės ir siuntimo išlaidų papildomai prisideda  1,75Eur. už pinigų apskaitą. (Ši paslauga teikiama tik Lietuvos teritorijoje)

Jei užsakymo suma didesnė nei 200 Eur., prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai*
*Pristatymo į Kuršių Nerija mokestis- 17,38Eur.

   

Pristatymo terminas

Dėl išaugusio siuntų skaičiaus laikinai keičiamas siuntų pristatymo terminas. Nuo šiol siuntų pristatymas truks iki 2 darbo dienų, kai jos į paštomatus įdedamos iki siuntų surinkimo laiko pabaigos.
 
Šeštadienį ir sekmadienį į paštomatus įdėtų siuntų pristatymas taip pat truks iki 2 darbo dienų. Jei siuntos į paštomatus įdedamos po siuntų surinkimo laiko, jų pristatymo trukmė gali  būti iki 3 darbo dienų.
 
„Omniva“ nuolat stebi paštomatų užimtumą, todėl esant poreikiui pagal galimybes paštomatus aptarnauja ir siuntas išima dažniau. Paštomatai veikia 24/7, todėl klientai siuntas gali atsiimti jiems patogiu metu. Šiuo laikotarpiu gyventojų prašome gavus siuntą kuo greičiau atlaisvinti paštomato skyrelį, kad siuntos „nestotų į eilę“ ir būtų pristatytos kuo didesniam skaičiui žmonių į patį artimiausią paštomatą.
 

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną nuo apmokėjimo.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių.

Labai Svarbu!

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.

Grąžinimas

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus skyriuje kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com