Naudojimo sąlygos

Naudojimo sąlygos

Bendrosios naudojimo sąlygos:


1. Nuosavybė ir valdymas

Ši interneto svetainė priklauso ir yra valdoma bendrovės „Verslo prizmė“, ir „SKYmagnets Lithuania“ ir  kurios registracijos adresas yra Vilnius, Gabijos g. 32, LT-06155, Lithuania. Jūsų naudojimasis šia svetaine reiškia, kad sutinkate laikytis ir elgtis pagal šias „Verslo prizmė“ ir „SKYmagnets Lithuania“ naudojimo sąlygas (toliau – Sąlygos).

2. Nuorodos

Jūsų patogumui ir naudojimuisi šioje interneto svetainėje gali būti nuorodos į ne bendrovei „Verslo prizmė“ ir „SKYmagnets Lithuania“ priklausančias interneto svetaines.  Atkreipiame dėmesį, kad šių interneto svetainių turinio bendrovė „Verslo prizmė“ negali kontroliuoti ir daryti jam įtakos. Be to, nors „Verslo prizmė“ ir „SKYmagnets Lithuania“ gali pateikti nuorodą į ne bendrovės  interneto svetainę, tačiau turėtų būti suprantama, kad „Verslo prizmė“ ir  „SKYmagnets Lithuania“ nepatvirtina ir neremia šių interneto svetainių. Kaip ir bus nurodyta žemiau, bendrovė nėra jokiu būdu atsakinga už šių interneto svetainių turinį arba jų naudojimo pasekmes. Kai kurios nuorodos hipertekstu leis jums prisijungti prie kitų svetainių internete, kurių "Verslo prizmė" ir "SKYmagnets Lithuania" nekontroliuoja.

3. Leidimas kopijuoti asmeniniam naudojimui

Svetainės puslapiuose esančią medžiagą galite skaityti, peržiūrėti, atspausdinti ir parsisiųsti tik savo asmeniniams, nekomerciniams tikslams.

4. Leidimas kopijuoti kai kuriems tikslams

Medžiagą galite kopijuoti atskiriems tretiesiems asmenims jiems informuoti, tačiau su sąlyga, kad:

  1. jūs informuojate, kad medžiagos šaltinis yra svetainė www.pigienergija.lt; šią informaciją ir svetainės adresą www.pigienergija.lt privalote nurodyti ant medžiagos kopijos;
  2. jūs informuojate trečiuosius asmenis, kad šios sąlygos galioja ir jiems, ir kad jie privalo jų laikytis.

Šis leidimas kopijuoti nereiškia, kad leidžiama medžiagą ar jos dalį jokia forma - popierine, elektronine ar kita - įtraukti į kitą darbą ar publikaciją. Be kita ko, draudžiama bet kurią svetainės dalį platinti ar kopijuoti komerciniais tikslais.

5. Šios sąlygos ir svetainės turiniui galioja Lietuvos Respublikos įstatymai.

6. Šios sąlygos bet kuriuo metu gali būti keičiamos ir papildomos, todėl vartotojams rekomenduojama reguliariai jas tikrinti.

7. Nutraukimas

Bendrovė turi teisę nutraukti arba sustabdyti paslaugos teikimą, jeigu per numatytą laikotarpį neatsiskaitote už Paslaugų teikimą arba jeigu pažeidžiate kitas Naudojimos sąlygų taisykles.

8. Pirkėjas aiškiai supranta, kad magnetai negali būti naudojami vaikams, jaunesniems nei 18 metų amžiaus. Pirkėjas taip pat sutinka, jei yra 18 metų ir vyresnis ir gali pilnai vykdyti apsipirkimą.

„PIGIenergija.lt“ įsipareigoja informuoti klientą apie magneto stiprumą ir pateikti naudojimo instrukciją.

PIGIenergija.lt neprisiima jokios atsakomybės už patirtą žalą nesaugiai dirbant su stipriais magnetais, bet kokią patirtą žalą - traumą įsigyjus magnetus mūsų svetainėje pirkėjas prisiima sau.

PIGIenergija.lt neteikia jokių garantijų ar numanomų garantijų dėl magnetų tinkamumo konkrečiam pirkėjui. Pirkėjas sutinka  ir yra atsakingas deramai elgtis su magnetais atliekant  mokslinius tyrimus, bandymus ir jų projektus. Magnetus naudoti tik pagal paskirtį.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Siuntos paprastai yra išsiunčiamos per 1 darbo dieną po apmokėjimo gavimo ir išsiunčiami Lietuvos teritorijoje per pasirinktą kurjerinę įmonę, paprastai tai:Omniva, DPD, Venipak, kiti,  ne Lietuvos teritorijoje siuntiniai siunčiami per: DHL, TNT, UPS, FedEx, DPD.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuotame užsakyme.

Jūsų patogumui siekiant sumažinti pristatymo kaštus Lietuvos teritorijoje, galime jums pasiūlyti kelis vežėjus, iš kurių galite rinktis: Omniva, Venipak, "LP express" “DPD Lietuva”. Į Europos šalis siūlome: „DHL“, „TNT“, „UPS“, „DPD“,
Jus galite pasirinkti tarp kelių vežėjų, arba atsiimti prekes nemokamai Vilniuje, Gabijos g. 32.

Jei užsakymo suma didesnė nei 200Eur., prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai*
*Pristatymo į Kuršių Nerija mokestis- 18 Eur.

JUS galite už prekes atsiskaityti, kurjeriui, kai atvyks kartu su siunta. Paslaugos kaina papildomai 1,75 Eur. su PVM

INFORMUOJAME, užsakant prekes iki 10 Eur taikomas mažos vertės mokestis, suma su PVM 1.21 Eur.

Pristatymo terminas

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1 darbo dieną nuo apmokėjimo. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną po apmokėjimo.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, apie pristatymo eigą. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 7 darbo dienų.

Svarbu

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Grąžinimas

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal (išskyrus garantinį aptarnavimą), reikia informuoti mus skyriuje kontaktai nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Daugiau informacijos galite rasti: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir jei buvo, garantinį taloną.

NUORODA Į PRIVATUMO POLITIKĄ

http://pigienergija.lt/index.php?route=information/information&information_id=13

 

Powered by Opencart
Opencart theme designed by KulerThemes.com